Adstree

Regionalne ogłoszenia drobne

Przeglądasz ogłoszenia z miasta: Kraków

Praca » Praca biurowa

Cena:
0.00 PLN
Dodano:
23-09-2021
Lokalizacja:
Kraków

Odpowiedz

PRACA CALL CENTER/ZDALNA/WYSOKIE ZAROBKI!!!

Opis stanowiska:
- Sprawdzanie jakości rozmów osoby na stanowisku Ekspert klienta.
- Komunikacja z Ekspertami klienta.
- Zwiększanie ich skuteczności sprzedaży.
- Praca na arkuszach - ocenianie każdej rozmowy według wewnętrznych parametrów.

Wymagania:
- Otwartość na nowe kontakty.
- Pozytywne nastawienie.
- Zaangażowanie.
- Komunikatywność.

Oferujemy:
- Udział w ekskluzywnym projekcie premium na wyłączność GCH.
- Profesjonalne szkolenie online sprzedażowo-produktowe z testem online i certyfikatem, który otrzymasz od nas ZA DARMO!!!
- W 100% praca zdalna - możesz pracować z każdego miejsca na ziemi i przy tym dobrze zarobić oraz zdobyć ciekawe doświadczenie.
- Szybkie wdrożenie do projektu i wsparcie Lidera na każdym etapie pracy.
- WYSOKIE ZAROBKI!

Zgłoszenia proszę wysyłać przez formularz: https://forms.gle/C6eXEezHQXKe9BsM6

Dane kontaktowe:

Imię i nazwisko:
Gabriela
[odpowiedz]
Województwo:
Małopolskie
Miasto:
Kraków